Document available in Czech language only.We are sorry, this page is available in Czech language only.

Nabízené varianty zobrazení v naší databázi

Detailní popis jednotlivých položek naleznete pod tabulkou.

Jestliže Vás nabídka zaujme, můžete si zobrazení ve variantě LITE, STANDARD nebo PROFI objednat po přihlášení se do editace Vašeho ubytovacího zařízení a vybrání odkazu 'Zadání/prodloužení placeného zobrazování'.

Název varianty FREE LITE STANDARD PROFI
Cena 0,- Kč/rok 25x12=300,- Kč/rok 50x12=600,- Kč/rok 150x12=1800,- Kč/rok
Minimální poskytovaná sleva z objednávek přes databázi www.e-ubytovani.eu 5% 0% 0% 0%
WWW prezentace s odkazem na vlastní stránku ano/ne ano ano ano
Adresa a email přímo na Vás v prezentaci ano/ne ano ano ano
Vícejazyčná verze stránek ano ano ano ano
Možnost úpravy prezentace 24/7 on-line ano ano ano ano
Počet obrázků ve fotogalerii 4 6 12 36
Možnost popisného textu u fotografií ne ano ano ano
Zobrazování na předních pozicích při hledání ne ano ano (*) ano (*)
Bez odkazu na nejbližší konkurenci v prezentaci ne ne ano ano
Odkaz na mapku s přesnou polohou ne ne ano ano
Možnost specifikace pokojů či apartmánů s podrobným ceníkem ne ne ano ano
Možnost adresy prezentace ve tvaru 'www.e-ubytovani.eu/váš-název' ne ne ano ano
E-mailová a telefonická podpora ne ne ano ano
Zobrazení tabulky obsazenosti v prezentaci ne ne ano ano
Možnost zobrazování obsazenosti na vlastních www stránkách. ne ne ano ano
Zobrazování na úvodní stránce e-ubytovani.eu ne ne ne ano
Na mapě animovaná tečka místo obyčejné ne ne ne ano
Při ukázání na tečku zobrazení fotografie s možností přímého prokliku do prezentace ne ne ne ano
Přehled o počtu zobrazení prezentace v každém měsíci ne ne ne ano
Nápis "e-ubytovani.eu doporučuje" v seznamu vyhledaných zařízení ne ne ne ano
Přednostní zobrazení v pravém sloupci s nápisem "v této lokalitě" při hledání na podrobnější mapě ne ne ne ano
Zobrazování reklamy na prezentaci ano ano ne ne
      (*) PROFI verze se ve výpisech zařazuje ještě před STANDARD verzi, STANDARD před LITE.


Vysvětlení jednotlivých položek v tabulce

Minimální poskytovaná sleva z objednávek přes databázi www.e-ubytovani.eu

 

Zařízení zobrazovaná zdarma by měla poskytovat slevu při objednávce přes databázi www.e-ubytovani.eu - sleva musí být z oficiálních cen uvedených v ceníku na www stránkách. Její výše je jedno z kritérií pořadí při zobrazování v databázi (vyšší sleva=lepší pozice). Slevu požadujeme z důvodu plánovaného zavedení provizí u ubytovacích kapacit zařazených ve variantě FREE.

Pokud slevu neposkytnete, nebudou se v prezentaci zobrazovat kontakty na Vás (telefon, e-mail, www). Jedinou možností, jak Vás pak klient bude moci kontaktovat, je vyplněním formuláře na našich webových stránkách.

Zařízení ve variantách PROFI a STANDARD se i s nulovou poskytovanou slevou budou zobrazovat před zařízeními ve variantě FREE.

WWW prezentace s odkazem na vlastní stránku

V prezentaci na našich stránkách máte možnost zobrazení přímého odkazu na své stránky, čímž přispějete ke zvýšení jejich návštěvnosti a podpoře ve vyhledávačích.

Adresa a email přímo na Vás v prezentaci

V prezentaci je zobrazena adresa Vaší ubytovací kapacity. Aby Vás potencionální zákazníci mohli přímo kontaktovat i pomocí elektronické pošty, je v prezentaci zobrazen i e-mail, po jehož prokliknutí se uživateli zobrazí elektronický formulář. Protože se snažíme bojovat proti spamu, jsou e-mailové adresy zobrazovány pomocí obrázku, který neumožňuje spamovacím robotům Váš e-mail zaindexovat.

Vícejazyčná verze stránek

Vaše prezentace je automaticky zobrazována i v anglickém jazyce, což zaujme i zahraniční klientelu. V editační sekci stránek máte možnost zadat cizojazyčné texty přímo k Vaší prezentaci. V současné době je v provozu anglická verze, ale v blízké budoucnosti plánujeme také rozšíření o němčinu a další evropské jazyky.

Možnost úpravy prezentace 24/7 on-line

Editace Vaší prezentace je možná non-stop. Po vyplnění svého uživatelského jména a hesla se přihlásíte do editační sekce, kde máte možnost měnit veškeré údaje o svém zařízení včetně fotografií.

Počet obrázků ve fotogalerii

Součástí prezentace je přehledná fotogalerie, která uživateli umožní získat konkrétnější představu o Vaší ubytovací kapacitě. Fotogalerie je optimalizovaná i pro pomalá internetová připojení uživatelů s modemem. Při nahrání fotografií do prezentace se automaticky vytvoří náhledy všech fotografií, a při kliknutí na každý z nich se zobrazí vpravo od náhledů fotografie v plné velikosti.

Možnost popisného textu u fotografií

Ke každé fotografii můžete připojit popisný text (i cizojazyčný), díky němuž získají Vaši zákazníci lepší představu o možnostech ubytování. Pro návštěvníky Vaší prezentace se fotogalerie stane zajímavější a připoutá větší pozornost.

Zobrazování na předních pozicích při hledání

 

Pokud uživatel vyhledává ubytování podle mapy, budete v předních pozicích na seznamu ubytovacích zařízení v oblasti, kterou si vybral, stejně tak i při vyhledání ubytovacích kapacit v dané turistické oblasti, okresu, či kraji, se odkaz na Vaši prezentaci zobrazí na prvních pozicích před ostatními prezentacemi ve FREE verzi zobrazení. V případě, že uživatel vyhledává i podle ceny a Vaše zařízení nesplňuje uživatelovu podmínku na „cenu do xx Kč“, zobrazí se Vaše prezentace mezi prvními na výpisu ubytovacích zařízení s cenou nad hranicí stanovenou uživatelem.

Spravedlnost je zajištěna tím, že když by nastala situace, že více ubytovacích zařízení má stejné právo na přednostní zobrazení, je jejich pořadí zvoleno náhodně. Toto pořadí se mění ze dne na den. Během jednoho dne zůstává stejné, aby uživatel, který vyhledává, nebyl zmaten měnícím se pořadím na stejně zadaná kritéria vyhledávání.

Bez odkazu na nejbližší konkurenci v prezentaci

Ve FREE variantě jsou v pravém sloupci prezentace zobrazovány odkazy na nejbližší konkurenční ubytovací možnosti ve Vaší lokalitě, zatímco ve variantách STANDARD a PROFI jsou v pravém sloupci zobrazovány náhledy na fotografie Vaší ubytovací kapacity. Po kliknutí na každou z nich se uživatel přesune do fotogalerie, kde bude mít možnost prohlédnout si i další fotografie.

Odkaz na mapku s přesnou polohou

Odkaz na elektronickou mapu portálu mapy.atlas.cz umožňuje uživateli snadno lokalizovat polohu Vašeho zařízení a dá mu jasnou představu o konkrétním umístění Vaší ubytovací kapacity na mapě České Republiky. Po kliknutí na odkaz, který je na úvodní stránce Vaší prezentace, se uživateli zobrazí přehledná mapa s označením konkrétního umístění.

Možnost specifikace pokojů či apartmánů s podrobným ceníkem

Pro jasnější představu uživatele o Vaší ubytovací kapacitě máte možnost specifikovat jednotlivé pokoje či apartmány s fotografií a vlastním popisem, a k jednotlivým pokojům či apartmánům lze vygenerovat přehledný celoroční ceník. Položky ceníku zadáváte v editační sekci a můžete je kdykoliv upravit.

Možnost adresy prezentace ve tvaru 'www.e-ubytovani.eu/váš-název'

 

Od varianty STANDARD nabízíme vytvoření adresy speciálního tvaru, přes kterou bude možno přistupovat na Vaši prezentaci. Pokud máte např. penzion s názvem 'Sluníčko', můžete mít adresu v některém z následujících tvarů:

http://www.e-ubytovani.eu/penzion-slunicko
http://www.e-ubytovani.eu/slunicko
http://www.e-ubytovani.eu/slunicko-pension

nebo i v jiném, podle vaší fantazie. Jednoduše se zaregistrujte v naší databázi, přejděte alespoň na variantu STANDARD a poté nám napište tvar adresy, jaký byste chtěli, adresu Vám vytvoříme. Z této adresy budou uživatelé přesměrováváni rovnou na Vaši prezentaci.

E-mailová a telefonická podpora

Ve verzích STANDARD a PROFI nám můžete napsat či zavolat a poradíme Vám s editací, případně zadáme některé údaje za Vás a podobně. Ve verzi FREE toto z pochopitelných důvodů můžeme dělat pouze velice omezeně.

Zobrazení tabulky obsazenosti v prezentaci

Ve verzích STANDARD a PROFI je k dispozici přehledná tabulka obsazenosti v jednotlivých měsících. Ubytovatel má možnost online nastavovat jednotlivým dnům stav "obsazeno", "volno", nebo "na dotaz".

Možnost zobrazovat tabulku obsazenosti na vlastních www stránkách.

Ve verzích STANDARD a PROFI můžete do svých stránek snadlo vložit tabulku obsazenosti. Podrobný návod, jak zobrazovat obsazenost různými způsoby na vlastních www strákách najdete zde

Zobrazování na úvodní stránce e-ubytovani.eu

Odkaz na Vaši prezentaci s náhledem na úvodní fotografii bude zobrazen (odkazy na ubytovací zařízení v PROFI verzi se budou pravidelně střídat) na stránce www.e-ubytovani.eu, která je vstupní branou do databáze pro uživatele systému e-ubytovani.eu. Stejně tak se bude zobrazovat i na některých dalších stránkách databáze v pravém sloupci.

Na mapě animovaná tečka místo obyčejné

 

Pokud uživatel vyhledává podle mapy (hledání podle polohy), jsou na podrobnějších mapách jednotlivá ubytovací zařízení reprezentována červenými tečkami. PROFI ubytovací zařízení jsou reprezentována animovanými tečkami. Animovaná tečka není statický obrázek, ale animovaný blikající GIF, který je pro uživatele mnohem nápadnější a přitahuje jeho pozornost.

Při ukázání na tečku zobrazení fotografie s možností přímého prokliku do prezentace

Zatímco po najetí myší na neanimovanou tečku se zobrazí pouze název zařízení bez odkazu, pokud uživatel myší najede na animovanou tečku, nad mapou se automaticky vytvoří náhled ubytovací kapacity. Po kliknutí na tento náhled se uživatel dostává přímo na Vaši prezentaci!

Ukázku si můžete zobrazit zde (otevře se v novém okně)

Přehled o počtu zobrazení prezentace v každém měsíci

Přehled Vám dává jasné ukazatele o návštěvnosti Vaší prezentace. V chráněné části stránek si můžete zobrazit, kolikrát byla Vaše stránka za daný měsíc natažena do prohlížečů uživatelů databáze a kolik jednotlivých uživatelů tak učinilo. Do návštěvnosti se nezapočítávají roboti, kteří několikrát denně indexují naše webové stránky.

Nápis "e-ubytovani.eu doporučuje" v seznamu vyhledaných zařízení

Při vylistování seznamu ubytovacích kapacit vyhovujících požadavku hledajícího uživatele bude odkaz na Vaši prezentaci zvýrazněn a doplněn textem „e-ubytovani.eu doporučuje,“ podobně jako je to při placené reklamě na jiných velkých portálech.

Přednostní zobrazení v pravém sloupci s nápisem "v této lokalitě" při hledání na podrobnější mapě

Při hledání na podrobnější mapě se v pravém sloupečku zobrazují náhledy na 3 prezentace, které jsou nejblíže místu, které si uživatel vybral. Prezentace ve variantě PROFI jsou upřednostněna a pokud se nachází v lokalitě vybrané uživatelem, jsou zobrazena místo nižších variant, i když se nachází dále od místa vybraného uživatelem. Jelikož většina uživatelů vyhledává právě dle mapy, zvyšuje se tím velkou měrou návštěvnost Vaší prezentace.

Zobrazování reklamy na prezentaci

 

Na Vaší prezentaci se zobrazují reklamní bannery (obrázky s reklamou) pouze ve variantě FREE, u placených nikoliv.
(Tyto reklamní bannery jsou zařazeny do výměnné stíě Billboard.cz a slouží k tomu, abychom i my mohli naši databázi propagovat na jiných webových stránkách.)


TOPlist
Your browser doesn't support JavaScript, web page functionality is limited.