Document available in Czech language only.We are sorry, this page is available in Czech language only.

Kolik zaplatíme za zobrazení našeho ubytovacího zařízení v databázi?

Základní zobrazení v databázi je zdarma, a tak tomu zůstane po celou dobu životnosti databáze. K dispozici jsou i dvě varianty placeného zobrazování, které se liší od verze zdarma zobrazováním na lepších pozicích, na úvodní straně a podobně. Detailní přehled rozdílů a ceny najdete na této stránce.

Co získám, když se zaregistruji do databáze e-ubytovani.eu?

Zařazení do databáze Vám přinese další klientelu a pokud máte již vlastní www stránky, odkaz na ně v databázi zvýší jejich návštěvnost. Narozdíl od konkurenčních serverů se nebráníme zobrazování mailových či www kontaktů na již hotovou webovou stránku.

Jak mohu změnit informace, které zadám při registraci do databáze?

Kdykoliv, 24 hodin denně máte možnost měnit data v obsahu Vaší prezentace on-line. Po zadání jména a hesla, které si zvolíte při registraci, se dostanete do editační sekce databáze.

Jaké informace o svém ubytovacím zařízení mohu prezentovat v databázi e-ubytovani.eu?

Kromě kontaktních údajů jako telefon, adresa, kontaktní osoba, www, mail, telefon, fax máte možnost přidat do prezentace krátký a dlouhý text, ve kterém můžete blíže charakterizovat Vaše ubytovací zařízení. Krátký text, který může mít pouze 250 znaků se zobrazuje v seznamu nalezených ubytovacích zařízení, zatímco dlouhý text, jehož délka může být až 65 tis. znaků, je přímo součástí Vaší prezentace.

Mohu v prezentaci svého ubytovacího zařízení zobrazovat i fotografie a jak je do prezentace dostanu?

Databáze e-ubytovani.eu v současné době umožňuje zobrazit 5 fotografií, které do databáze můžete nahrát buď on-line v editační sekci přímo z webového prohlížeče, nebo nám je poslat mailem či poštou a nechat jejich zařazení do prezentace na nás.

Registrace se přes web se mi zdá zdlouhavá, ale přesto bych chtěl/a být v databázi e-ubytovani.eu. Je zde nějaká možnost?

Registraci můžete nechat čistě na nás. Stačí nám zaslat podklady mailem nebo poštou a my Vám prezentaci zdarma vytvoříme a samozřejmě Vám zašleme přihlašovací údaje pro budoucí editaci Vašeho ubytovacího zařízení.

Za jak dlouho bude prezentace mého ubytovacího zařízení k vidění?

Prezentace bude vytvořena ihned, on-line, ale návštěvníci ji budou moci vidět až po shlédnutí a schválení jejího obsahu našimi pracovníky (do jednoho týdne).

Proč bych se měl zaregistrovat právě ve Vaší databázi, když ubytovacích databází existuje na internetu několik?

  •  nová www stránka, kterou můžete kdykoliv a odkudkoliv měnit
  •  přímý odkaz na Vaši současnou www stránku
  •  emailová a telefonická podpora
  •  zobrazení až 5-ti fotografií, které máte možnost nahrát on-line
  •  téměř nulové inzertní náklady
  •  zvýšení návštěvnosti Vašeho webu díky zaregistrování databáze e-ubytovani.eu i v zahraničních vyhledávačích
  •  možnost vyhledávání podle mapy

Je připojení při zadávání hesla a ostatních údajů bezpečné?

Standardně není, existuje šance, že by mohl někdo Vaše heslo odposlechnout. K dispozici je ovšem i zabezpečená verze editační sekce, do které se můžete přepnout pomocí odkazu pod políčky pro zadání jména a hesla. Pokud se nejprve přepnete do zabezpečeného připojení a pak teprve zadáte jméno a heslo, již je nemůže nikdo odposlechnout. Při zabezpečeném připojení se ovšem díky šifrování přenáší více dat, proto to necháváme zatím jako volitelnou možnost, aby lidé s pomalým připojením k internetu měli stránky co možná nejrychlejší.

 

TOPlist
Your browser doesn't support JavaScript, web page functionality is limited.